Piętrowy klasyk– na wesela i inne przyjęcia

Oprócz Młodej Pary jest prawdziwą gwiazdą przyjęcia weselnego, a dla nas dumą i przyjemnością z wykonywanego zawodu.  Każdy nasz tort jest nie tylko piękny, ma również bogate wnętrze pełne naturalnych i doskonale skomponowanych składników.

Jego piętrowa  budowa pozwala na przygotowanie tortu monosmakowego na jednej paterze lub osobnych tortów na każdym piętrze na ustawionych piętrowo paterach. Każde piętro tortu może np. różnić się smakiem, składnikami. Tort może być umieszczony na osobnych paterach lub niewidzialnym stelarzu.

Odpowiednia konstrukcja stelarzu umożliwia wygodne krojenie tortu bez obawy o zniszczenie konstrukcji.

Każde piętro jest dekorowana zgodnie z Państwa życzeniem kwiatami, owocami, zimnymi ogniami, itd.

Chętnie sprawimy Ci drobną przyjemność.

2
MONOPORCJA

Torty z monoporcji– pomysłowa propozycja minitortów dla każdego

Tort piętrowy w postaci monoporcji dopasowanych do charakteru uroczystości i indywidualnych gustów gości. Poszczególne piętra mogą się różnić smakiem, kolorem i dekoracją. Waniliowy, czekoladowy, owocowy, błyszczący, aksamitny, z czekoladą, z owocami czy obsypany wiórkami kokosu.

Bez krojenia całego tortu, bez obawy o zniszczenie całości, każdy gość może sobie wybrać swój mały torcik. Jeden lub więcej. A na samym szczycie patery możemy umieścić tort wieńczący całą konstrukcję, aby zgodnie z tradycją Młoda Para mogła go wspólnie pokroić.

Minitorciki specjalnie dla Ciebie

Na życzenie Państwa możemy opracować spersonalizowaną estetykę tortu z monoporcji (kolorystykę, dekorację, sposób podania, a w ramach danego smaku dobrać określony kształt minitorcików , np. serduszka, stożki, inne?

Liczba ciastek na paterze:

Rozmiar i waga tortu na szczycie patery:

Napis i dekoracje:

Ciastka do wyboru do koloru